DEMİR YOLU İHRACAT OPERASYONU

KARA YOLU İHRACAT OPERASYONU
Temmuz 22, 2020
Yapı Malzemeleri
Temmuz 22, 2020
KARA YOLU İHRACAT OPERASYONU
Temmuz 22, 2020
Yapı Malzemeleri
Temmuz 22, 2020

Uluslar arası Demir Yolu taşımacılığı ağır ve hacimli yüklerin, düşük maliyetle uzak mesafelere taşınmasını sağlayan güvenli bir taşımacılık metodudur. Demir Yolu taşımacılığı, Demir Yolu ağını kapsayan noktalara ulaşım için geçerlidir ancak multimodal taşımacılığın yaygınlaşmasıyla, önemli mesafelerin Tren Yolu ile katedilmesi ve Tren Yolu ile ulaşılamayan nihai adreslere gemi, tır gibi ikinci ve üçüncü taşıma araçları ile ulaştırılması mümkün olmuştur.

Kömür, demir gibi madenler, tahıl gibi tarım ürünleri, kereste gibi orman ürünlerinin taşımacılığı pek çok ülkede ağırlıkta Demir Yolu taşımacılığıyla yapılabilmektedir. Çevre dostu olan Tren Yolu taşımacılığı, uzun mesafelerde ciddi maliyet avantajı sağladığı gibi, güvenli olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

Kitle taşımacılığına elverişli olması ile onlarca vagonda yüzlerce ton ürün bir arada aynı temrine uyularak taşınabilmektedir. Ayrıca özellikle Kara Yolu taşımacılığının, Kara Yolları üzerinde ekstra bir trafik oluşturmasını engellemektedir.

Kara Yollarının kar, tipi, sis, aşırı yağış gibi kötü hava koşullarından olumsuz etkilenmesi, Tren Yolunun bu hava koşullarından en az etkilenen taşıma yöntemi olması dolayısıyla bir kez daha öneminin ortaya çıkmasını sağlar.

 İtibar Dış Ticaret olarak Demir Yolu ile talep ettiğiniz ürünlerin satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, optimum fiyat performansı sunarak uygun Tren Yolu tarifesinin bulunması, gümrükleme sürecinin işletilmesi ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.