DENİZ YOLU İHRACAT OPERASYONU

Satın Alma ve Ürün Tedariği
Temmuz 22, 2020
HAVA YOLU İHRACAT OPERASYONU
Temmuz 22, 2020
Satın Alma ve Ürün Tedariği
Temmuz 22, 2020
HAVA YOLU İHRACAT OPERASYONU
Temmuz 22, 2020

 İtibar Dış Ticaret olarak amacımız, tecrübeli ekibimiz ve dünya çapında yetkin acente ağımızın yardımı ile sonuç odaklı, bölgesel ve endüstriyel ihtiyaçlara uygun bir şekilde müşterilerimizin beklentilerini aşmaktır.

Deniz Yolu taşımacılığı, Hava Yolu ve Kara Yolu taşımacılığına göre sahip olduğu maliyet ve kapasite avantajı sebebiyle oldukça rağbet görmektedir.

Konteyner gemileri tek seferde binlerce konteyner taşıyabilmekte, kıtalar arasında ciddi mesafeler katedebilmekte, sırayla çok sayıda limana yük indirebilmekte veya merkez limanlar arasında çalışan aktarma gemileri ile en küçük limanlara dahi ulaşabilmektedir.

Deniz Yolu taşımacılığı Hava Yolu ve Kara Yolu taşımacılığına göre çok daha düşük maliyetli olup malın yüklendiği limandan, malın indirileceği limana varıncaya dek, gemi çok sayıda liman ve ülkeye uğrasa dahi herhangi bir gümrük işlemi ya da mevzuat zorlaması ile karşılaşılmayacaktır. Deniz Yolu taşımacılığında Kara Yolu taşımacılığına kıyasla kaza ihtimali düşüktür, araçtan kaynaklanan arıza ihtimali gemiler için daha az olması nedeniyle daha güvenilirdir. Aynı anda binlerce konteyner yükleyebilen Gemile diğer taşıma yöntemlerine göre kapasitesi yüksek sevkiyatlara imkan vermektedir. Bu durum düşük maliyetler nedeniyle Deniz Yolu taşımacılığını ön plana çıkartmaktadır.

 İtibar Dış Ticaret olarak Deniz Yolu ile talep ettiğiniz ürünlerin satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, ürünlerin uygun konteynere konumlandırılması, transit süresi düşük optimum fiyat performansı sunan navlun bulunması, gümrükleme sürecinin işletilmesi ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.